Bezpečnostní skříně, LABOR - KOMPLET, s.r.o.

Popis produktu:

Nabízíme bezpečnostní skříně pro skladování hořlavin, kyselin a louhů, jedů a chemických látek a také pro ukládání hořlavých kapalin a protipožární skříně na tlakové lahve. Certifikované bezpečnostní skříně s požární odolností 15, 30, 60 a 90 minut.

Doplňující informace:

V našem sortimentu naleznete požární skříně pro skladování hořlavých kapalin a jedů. Bezpečnostní skříně plastové a celoplastové. Odsávání a odvětrání bezpečnostních skříní s požární odolností. Bezpečnostní skříně na jedy a chemikálie, záchytné vany a sběrné vany. Odsávací jednotky.

Bezpečnostní skříně na skladování hořlavých kapalin a hořlavých látek, kyselin, louhů a jedů. Protipopožární skříně tvoří samostatný požární úsek, který nahrazuje stavebně oddělené skladovací prostory pro skladování hořlavých látek. Základní funkcí speciálních požárních a bezpečnostních skříní je, v případě požáru, po definovanou minimální dobu, ochránit uskladněné nebezpečné látky před zvýšením teploty nad krtickou teplotu 180°K. Běžné plechové skříně s dvouplášťovou stěnou neposkytují více než tříminutovou ochranu před zahřátím nad 180°C. Bezpečnostní skříne s požární odolností poskytují až 90-ti minutovou ochranu než se vnitřní plášť skříně zahřeje nad kritickou teplotu vzplatutí a následné exploze uvnitř umístěných nebezpečných látek. Maximální bezpečnost je dosažena při použití bezpečnostních skříní s požární odolností 90 minut. Bezpečnostní a speciální skříně na skladování hořlavin a nebezpečných látek jsou certifikovány dle ČSN EN 14470-1 a ČSN EN 14470-2 na tlakové lahve.


internet: www.bezpecnostni-skrine.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
LABOR - KOMPLET, s.r.o.

Adresa společnosti:

LABOR - KOMPLET, s.r.o.
Hlivická 416/24
Praha 8
181 00

internet:

www.bezpecnostni-skrine.cz

Kontaktní osoby:

Ladislav Brukner
jednatel společnosti
Tel.: +420 233 556 106
Fax: +420 233 312 407


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Bezpečnostní skříně Bezpečnostní skříně Bezpečnostní skříně Bezpečnostní skříně Bezpečnostní skříně

Parametry

Název produktu: Bezpečnostní skříně
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.